Rusza XI Edycja Konkursu "Podatki są proste jak drut"

Data publikacji: 2023-06-19

Rusza XI Edycja Konkursu "Podatki są proste jak drut"

Rusza XI Edycja Konkursu "Podatki są proste jak drut"

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, już XI Edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego Podatki są Proste jak drut. Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół wyższych, których praca magisterska poświęcona jest zagadnieniom z zakresu prawa i ekonomii podatkowej.

Dzięki włączeniu się innych Regionalnych Oddziałów KIDP do Konkursu budujemy świadomość zawodu doradcy podatkowego wśród studentów różnych uczelni i kierunków oraz promocji zawodu w środowisku studenckim na większą skalę. 

Organizując już XI Edycję Konkursu jesteśmy przekonani, że Konkurs stał się ciekawym doświadczeniem dla studentów oraz platformą służącą do wyboru ścieżki kariery. 

Do konkursu mogą być zgłaszane prace obronione do 31 grudnia 2023 r. Szczegóły konkursu zawarte są na stronie Podatki są Proste jak drut. 

Termin nadsyłania prac magisterskich wraz z drukiem rekomendacji upływa 31 marca 2024 r. na adres e-mail: prostejakdrut@kidp.pl

Pytania ws. konkursu: 

Biuro Mazowieckiego Oddziału KIDP 

tel.  723 575 701

e-mail:     prostejakdrut@kidp.pl  

mazowiecki@kidp.pl 

Na Laureatów Konkursu I, II, III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rekomendacje Członków Komisji Mazowieckiego Oddziału KIDP.

Zarząd Mazowieckiego Oddziału

Krajowej Izby Doradców Podatkowych


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.