Procedury ofertowe

Mazowiecki Oddział KIDP

Procedury ofertowe

Mazowiecki Oddział Krajowej Izba Doradców Podatkowych informuje, że wszczęte zostały procedury ofertowe związane z planowanymi wydarzeniami integracyjnymi tj:

  1. Wyboru firmy cateringowej na przygotowanie cateringu podczas rodzinnego pikniku doradców podatkowych w dniu 9 września 2023 r.
  2. Wyboru miejsca na organizację balu doradców podatkowych 2024
  3. Organizacji rodzinnego pikniku doradców podatkowych
  4. Wyboru firmy cateringowej na przygotowanie bankietu z okazji dnia doradcy podatkowego 11 maja 2023 r.
  5. Wyboru firmy cateringowej na przygotowanie cateringu podczas konferencji naukowej organizowanej przez Mazowiecki Oddział KIDP.
  6. Wyboru miejsca oraz firmy, która przygotuje uroczystą kolację dla uczestników konferencji

Powyższe postępowania ofertowe prowadzone są w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, w szczególności na podstawie art. 70 Kodeksu Cywilnego.

Ponadto informujemy, iż do w/w postępowań nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.

Wszystkie postępowania ofertowe mają charakter otwarty i będą prowadzone z zachowaniem zasad uczciwej konkurencji oraz równego traktowania oferentów.

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w załączonych plikach.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.