XX Bal Doradców Podatkowych 03.02.2024 roku - relacja

Data publikacji: 2024-02-09

Za nami jubileuszowa, XX edycja Balu Doradców Podatkowych - wydarzenia, które od dwóch dekad integruje środowisko doradców podatkowych. W wydarzeniu organizowanym co roku bawiło się ponad 300 osób.

Zaproszonych gości: doradców podatkowych, osób towarzyszących oraz gości specjalnych powitali przedstawiciele Mazowieckiego Oddziału KIDP. Dobrej zabawy życzyła gościom Anna Misiak, przewodnicząca zarządu oraz Przemysław Kilim, zastępca przewodniczącej. Nikogo nie trzeba było specjalnie do tego namawiać: zabawę uświetnił niezastąpiony zespół "Drugi Tydzień" oraz show taneczne w wykonaniu Grupy VOLT Agustina Egurroli. Na parkiet porywały taneczne rytmy znanych i uwielbianych przez wszystkich przebojów, o które zadbał DJ Andrzej Piotrowski.

Na przybyłych gości czekała moc dodatkowych atrakcji: do dyspozycji gości były: stacja z kucharzem, zabawa w kasyno oraz fotobudki, dzięki którym goście mogli uwiecznić te wyjątkowe chwile i doskonałe nastroje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom za tak liczne przybycie, wspólnie spędzony czas oraz wyśmienitą zabawę do rana.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.