Procedury ofertowe

Mazowiecki Oddział Krajowej Izba Doradców Podatkowych informuje, że wszczęte zostały procedury ofertowe związane z planowanymi wydarzeniami integracyjnymi tj:

1. Wyboru firmy cateringowej na przygotowanie cateringu podczas rodzinnego pikniku doradców podatkowych w dniu 9 września 2023 r.

2. Wyboru miejsca na organizację balu doradców podatkowych 2024

3. Organizacji rodzinnego pikniku doradców podatkowych

4. Wyboru firmy cateringowej na przygotowanie bankietu z okazji dnia doradcy podatkowego 11 maja 2023 r.

5. Wyboru firmy cateringowej na przygotowanie cateringu podczas konferencji naukowej organizowanej przez Mazowiecki Oddział KIDP.

6.Wyboru miejsca oraz firmy, która przygotuje uroczystą kolację dla uczestników konferencji

Powyższe postępowania ofertowe prowadzone są w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, w szczególności na podstawie art. 70 Kodeksu Cywilnego.

Ponadto informujemy, iż do w/w postępowań nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.

Wszystkie postępowania ofertowe mają charakter otwarty i będą prowadzone z zachowaniem zasad uczciwej konkurencji oraz równego traktowania oferentów.

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w załączonych plikach.
Pliki do pobrania
Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 20 a na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
akcja

Kontakt

tel.: (22) 618 76 08, (22) 618 75 12, 669 033 917
Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Targowa 20 a
03-731 Warszawa

tel. (22) 618 76 08, (22) 618 75 12, 669 033 917, 723 575 701

x
x